TrPoweR-Knight Online PvP ServeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TrPoweR-Knight Online PvP ServeR

TrPoweR

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Stat Sıfırladım 46 Point Verdi Relog Attım Ve Halen Daha 46 Pointim Var Diğer Pointler Gelmedi Acil Yardım Bekliyorum

2 posters
YazarMesaj
Mr_T4Z

Mr_T4Z

Stat Sıfırladım 46 Point Verdi Relog Attım Ve Halen Daha 46 Pointim Var Diğer Pointler Gelmedi Acil Yardım Bekliyorum Empty
MesajKonu: Stat Sıfırladım 46 Point Verdi Relog Attım Ve Halen Daha 46 Pointim Var Diğer Pointler Gelmedi Acil Yardım Bekliyorum   Stat Sıfırladım 46 Point Verdi Relog Attım Ve Halen Daha 46 Pointim Var Diğer Pointler Gelmedi Acil Yardım Bekliyorum Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 12:38 am

Başlıktaki Belirttiğim Gibi Çok Acil Yardım Bekliyorum İlgilenirseniz Sevinirim Oyun Oynuyamıyorum Char Olmadığı İçin :S
İşte Buda Resim Tıkla Ve Gör https://2img.net/r/ihimizer/img705/6030/adszbf.png
Bu arada charım adı Mr_T4Z
darkdangen

darkdangen

Stat Sıfırladım 46 Point Verdi Relog Attım Ve Halen Daha 46 Pointim Var Diğer Pointler Gelmedi Acil Yardım Bekliyorum Empty
MesajKonu: Geri: Stat Sıfırladım 46 Point Verdi Relog Attım Ve Halen Daha 46 Pointim Var Diğer Pointler Gelmedi Acil Yardım Bekliyorum   Stat Sıfırladım 46 Point Verdi Relog Attım Ve Halen Daha 46 Pointim Var Diğer Pointler Gelmedi Acil Yardım Bekliyorum Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 8:42 pm

Düzelir Ümitleri İle...

Stat Sıfırladım 46 Point Verdi Relog Attım Ve Halen Daha 46 Pointim Var Diğer Pointler Gelmedi Acil Yardım Bekliyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Buyur Bunlarda Ss Ler Eyer Daha Banlamassan Daha sana Ne Diyim
» Admin Gir İceri Bak Daha Ne Deyim :S
» Oyunu Daha İyi Olabilmesi İçin Bi İsteğiniz Varsa Buraya Yazın