TrPoweR-Knight Online PvP ServeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TrPoweR-Knight Online PvP ServeR

TrPoweR

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DÜZENBAZLIK NPT VE SW KÖTÜLEME

YazarMesaj
EGENT
Misafir

DÜZENBAZLIK NPT VE SW KÖTÜLEME  Empty
MesajKonu: DÜZENBAZLIK NPT VE SW KÖTÜLEME    DÜZENBAZLIK NPT VE SW KÖTÜLEME  Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 5:07 am

:S Admin Lütfen bakarmısın Ss De koyuyorum Adam Bana Önce Slm dedi a.s dedim adam bana sw yi kötüledi git bu sw den burası yaramaz burda adamlar edit seni keserler dedi sonra ben olsun dedim dvm sw ye dedim adam bana küfür etti siktir git bu sw den dedi bende neden böle yapıyosun dedim adam bana dediki bu cz de bowlda np leri ben kaasacam 1 rinci sırada olcam dedi sonra sebesiz yere bana uyarı attı oyundan atıldım sonra geri girdim adam bana dediki gel arenada ws yapalım kaybeden sw den gider dedi sonra arenaya gittik ws yaptık dogru konusmak gerekırse yenıldım adam walkrylerı takmıs bana dıyorı siktir git bu sw den nasıl olsa admin tanıdık biz ondan item alıyoruz parayla dedi seni banlattıracam dedi Ozge_KnighTT <<<-----[ Admin !! Bi yardımcı olursan sevinirim >>>>>> Ss DÜZENBAZLIK NPT VE SW KÖTÜLEME  76808005

DÜZENBAZLIK NPT VE SW KÖTÜLEME
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAKSIZLIK+DÜZENBAZLIK